top of page
  • Zdjęcie autoraJoanna Zienkiewicz

Konferencja w Ostoja Chobienice 13 kwietnia 2023r.

Zaktualizowano: 19 cze 2023


Za nami pierwsza konferencja Fundacji w Ostoja Chobienice dedykowana inwestorom rynku mieszkaniowego. Chobienice były siedzibą rodziny Mielżyńskich herbu Nowina, najbardziej zasłużonych w Wielkopolsce.


Grupie około 30 osób zaprezentowaliśmy przykłady sztuki w inwestycji i architekturze, wskazując na korzyści płynące z umieszczania dzieł sztuki w przestrzeniach wspólnych inwestycji mieszkaniowych. Cieszy pozytywny odbiór i nawiązana współpraca.


Misją Fundacji jest Wspólnota poprzez rozwój i piękno, co pokazaliśmy na przykładach sztuki z całego świata. W realizacjach naszych projektów będziemy bazować na artystach lokalnych, którzy będą potrafili zapewnić trwałość dzieł sztuki dzięki użyciu takich materiałów jak: metal, kamień, szkło, ceramika, mozaika, beton architektoniczny, stal nierdzewna etc. Inwestor zawsze będzie miał wpływ na wybór artysty i dzieła sztuki. Fundacja włączy artystów w obieg gospodarczy rozumiany jako realizacje inwestycji mieszkaniowych o podwyższonej wartości. Artyści i ich dzieła będą obecni w przestrzeniach wspólnych lub na terenach zielonych za zgodą inwestora.

26 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page